Manažer/ka skupiny poboček

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Získejte klíčovou pozici v největší pojišťovně v ČR. Staňte se manažerem/manažerkou týmu poboček v lokalitách: Praha 4, Praha 5, Praha 6, Říčany.

Co u nás manažer/ka dělá:

  • Vede a rozvíjí svůj tým
  • Vybírá a adaptuje nové kolegy v zaměstnaneckém poměru
  • Organizuje práci a motivuje jednotlivé poradce
  • Zodpovídá za plnění obchodních cílů a chod svěřených poboček
  • Zodpovídá za spokojenost našich klientů a vlastních podřízených
  • Aktivně spolupracuje při zavádění obchodních akcí a nových produktů do praxe

Rádi se potkáme s člověkem, který:

  • Má minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitou
  • Má rád výzvy a baví ho práce s lidmi
  • Chce najít uplatnění v oblasti obchodu a řízení týmu
  • Má praktické zkušenosti s vedením a rozvojem týmu pracovníků
  • Orientuje se v pojišťovnictví nebo bankovnictví, má obchodní zkušenosti
  • Certifikace IDD 9, investice, SÚ/HÚ, DPS, výhodou
  • Má řidičský průkaz sk. B, vlastní automobil

Na co se u nás může manažer/ka těšit:

  • Výdělek, jehož výši lze ovlivnit vlastní aktivitou (fixní mzda + výkonová složka)
  • Kvalitní vzdělávání prezenční i distanční formou
  • Skvělý tým kolegů, podporu regionální ředitelky, odborných produktových garantů a týmu trenérů
  • Příjemné pracovní prostředí v novém designu Generali České pojišťovny

Zaměstnanecké benefity:

  • 32 DNÍ VOLNA: 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního a osobního volna a 2 dny na dobrovolnictví.
  • CAFETERIE: Bonus ve výši 12 000 Kč/rok. Benefitní systém Cafeterie vám přináší možnost relaxace, vzdělávání, dovolených, ale i péče o vaše zdraví. A to se vždy hodí!
  • STRAVENKOVÝ PAUŠÁL: Papírovým stravenkám již odzvonilo. Proto přispíváme 107 Kč za každý odpracovaný den přímo k vaší čisté mzdě.
  • POJIŠTĚNÍ SE SLEVOU: U nás „kovářova kobyla bosa nechodí!“ Máme pro vás životní pojištění v rámci pracovní smlouvy, příspěvek na penzi pro vás i vaše dítě, slevy na produkty skupiny až do výše 50 %.
  • ABY NEBYLA NUDA: Multisport karta, běžecký klub, interní sportovní ligy, slevy u třetích stran nebo za kulturou se slevou

Doplňující informace:

  • Místo výkonu práce – Praha 4
  • Forma spolupráce - pracovní smlouva (HPP)
  • Termín nástupu dle dohody

Udělejte první krok k cestě na novou profesní dráhu - zašlete nám Váš životopis spolu s motivačním dopisem, rádi se s Vámi seznámíme, třeba u kávy.

Benefits

  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Firemní akce
  • Individuální rozvržení pracovní doby

Chcete sa dozvedieť viac?